Kurma.Website

İnsanların yasevimliıkları özel hatıralarını, uzmanlık alanlarıyla alınlarına çısoy yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda veya dolaysız olarak zatî isteklerini tatmin kılmak kucakin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu mevzu için henüz detaylı bir şekilde vukuf ahzetmek içiş blog nedir adlı ovamı okuyabilirsiniz.

# Serlamadan önce ahit kaybetmemeniz hesabına blog harismadan önce adlı ovamı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı henüz onu dahi bilmiyorum” diyenler kucakin bile blog insan önerileri veya domain önerileri ovam tam size için.

Hasetmüzde blog konuları; kişilerin uzmanlık alanları, inceleme yetenekleri kabil belli bir fakatçta ovalabileceği kabil; her sektörden veya her fikirden bir zaman toparlayarak da website oluşturmak mümkündür.

Yani bir zaman teknoloji dair vukuf sunulurken; sair zaman, siyasetle müntesip paylaşımları blog içeriğinize munis bir şekilde yapabilirsiniz. Bir zaman gitar çiktibas dair video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki zaman temizıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu harisarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Vakitımı Allıkır?
Website yapmak 2022 tarihinden itibaren çıktı çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır vukuf ile sizinde blogacmak.com kabil bir siteniz kabil. Bu konuda henüz detaylı bir şekilde vukuf ahzetmek kucakin nite blog açılır ovamı okumanızı öneririm.

blog yapmak ahit almaz
Döneminızı alacak biricik şey domain adınızı ve tasarımınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda esasen bir domain (alan adı) var ise o ahit önemlice anlamda meseleiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi harismaktan öte blogun kucakine okuyucunun sevdiği ovaları geçirmek, bu ovalara özgün video ve resimler koyuvermek henüz uzun ahit alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale ovap yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasen.

Ne Kadara Dünyalık Olur?
Bu meselee mirlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yapmak kucakin çok para harcayacak mıyım?” dır.

blog yapmak kaç para
Cevap “Hayır” Web sitesi yapmak kucakin mutlak öyle koca miktarlarda para harcamanıza icap yasak. Siteyi kendiniz harisacağınız kucakin tasarım ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den kötüya kuruluşlmayan bu hizmetin esasen maliyeti 1 bülten $20-25.

Sadece domain ve hosting kucakin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabil bir miktar tutacak. Yani maaş yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi harismış olacaksınız. Bunun kucakin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere bülten 20-25 Dolar kabil bir rakama doğacak. Kesinlikle mı? Burdan devam…

Blog Aç Fakat Niçin?
Aslında bunun bir çok nedeni kabil, ancak en popülerleri:

Evden para kesp kucakin şehir yapmak : Türkiye’bile bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak para almak kucakin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak bileğil, bazıları bu vakaı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten para kesp dair en çok yöntemlerden biri şehir hazırlamak ve şehir harismaktır.
1 kez öğren 1000 kez yap : Bir kat blog nite açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu meselei kendiniz kucakin bir para kesp yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini ifade kılmak kucakin : Sadece blog geçirmek, kendi duygularını mirkaları ile paylaşmak kucakin blog harisanlarda var. Hatta bu zevat gâh öyle pop oluyorlar ki on binlerce zat tarafından siteleri takip ediliyor.
Varolan meseleinizi imar etmek kucakin : Blogları zatî ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları kucakerikler ile çok henüz aşkın kesime ulaşırlar.
Blogger tutulmak kucakin. “Blogger” yani blog sahibi sima kelimesi son günlerde sosyal iletişim ortamı vasıtalığı ile yayıldığından çok pop bir mefhum oldu. Bu zevat gâh hayatlarını gâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip sayıda bir fanatik kitlesine mevla olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu meselelerden koca reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar kifayetli gelmediyse şehir hazırlamak kucakin 10 sebep ovama da bir faln derim.

website kurma

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir