valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada bucak almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) temsil zarfında alışdataş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temsil mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdataş yetişmek midein oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışdataş yetişmek o derece emeksiz değildir. Çünkü bu mesleklemler dolar kuru üzerinden iş mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein ya da oyunda elan lüks tabanca gücü üzere hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini oda ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu elan oflaz oynamanızı sağlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere bucak verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de bucak verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temsil içinde bucak vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Olta zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değmeslektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada bucak vadi UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu midein mideine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilgi gören ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta temsil mimarimcıları tarafından turnuvalar esnasında tam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere göstermek midein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu yol hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak midein ruzuşeb yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her zaman bir sefer bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak vadi duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında veya oyunda bucak vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kumpas sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi sarplü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot bir kelime üzere görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane yok etmek veya bir nesneyi nişan yok etmek valörına gelirken Bot kelimesi, bir meslekin kendiliğinden olarak mimarilması valörına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir